09.08.2012
Guliwer Spółka z Krzywego Koła i jego wystawowe osiągi ,
czyli gorące wieści z chłodnej Finlandii
30.6.2012
Rovaniemi International Dog Show in Santa Park
Best Male 2nd, CAC & ReCACIB
1.7.2012
Rantasalmi
Judge: Leni Finne, Finland
BestMale 3rd & ReCAC
15.7.2012 Lammi
judge: Ewe Liljeqvist-Borg, Sweden
BestMale 3rd
*****************************************************************************
Guliwer Spółka z Krzywego Koła i jego wystawowe osiągi ,
czyli gorące wieści z chłodnej Finlandii
30.6.2012
Rovaniemi International Dog Show in Santa Park
Best Male 2nd, CAC & ReCACIB
1.7.2012
Rantasalmi
Judge: Leni Finne, Finland
BestMale 3rd & ReCAC
15.7.2012 Lammi
judge: Ewe Liljeqvist-Borg, Sweden
BestMale 3rd
*****************************************************************************
06.08.2012
VII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Będzin 29.07.2012
PEPPERMINT Wspomnienie Darmy wystawiana w klasie młodzieży uzyskała
lok I Zw.Mł.Naj.Junior BOB
sędzia Seamus Oates /Irlandia/
VII Krajowa Wystawa Psów Rasowych Będzin 29.07.2012
PEPPERMINT Wspomnienie Darmy wystawiana w klasie młodzieży uzyskała
lok I Zw.Mł.Naj.Junior BOB
sędzia Seamus Oates /Irlandia/
następnie w finałach
BIS Junior lok.I
sędzia Hassi Assenmacher-Feyel/Niemcy/
BOG II lok .I
sędzia Seamus Oates/Irlandia/
BIS Junior lok.I
sędzia Hassi Assenmacher-Feyel/Niemcy/
BOG II lok .I
sędzia Seamus Oates/Irlandia/
*****************************************************************************
21.07.2012
KWPR Bielsko Biała
sędzia Dorota Pawlikowska Rosół
PEPPERMINT Wspomnienie Darmy FCI lok 1 Zw.Mł.
07.07 .MWPR Warszawa
sędzia Stefan Sinko
PEPPERMIN Wspomnienie Darmy FCI lok 1 Zw.Mł. Naj.Jun.
ukończony Młodzieżowy Championat Polski!!!
****************************************************************************
21.07.2012
KWPR Bielsko Biała
sędzia Dorota Pawlikowska Rosół
PEPPERMINT Wspomnienie Darmy FCI lok 1 Zw.Mł.
07.07 .MWPR Warszawa
sędzia Stefan Sinko
PEPPERMIN Wspomnienie Darmy FCI lok 1 Zw.Mł. Naj.Jun.
ukończony Młodzieżowy Championat Polski!!!
****************************************************************************
18.07.2012
Z Finlandii płyną wspaniałe wieści . Po otrzymaniu 2 x BOB na wystawach w Estonii ,
Guliver Spółka z Krzywego Koła został championem tego kraju . Gratulacje Tina !!
****************************************************************************
21.06.2012
Nasza nowa gwiazda Pepe i jej sukcesy
10.06.2012
KWPR Racibórz
sędzia Sebastian Harnik
lok 1/2
Zwycięzca Młodzieży , Best Junior, BOB
Best In Show Junior lok II
BOG IV
PEPPERMINT Wspomnienie Darmy/FCI/
KWPR Bytom
sędzia Danuta Pawlikowska-Rosół
ok.I/4 dosk
Zwyciężca Młodzieży , Best Junior i BOB !!!!!!!
21.06.2012
Nasza nowa gwiazda Pepe i jej sukcesy
10.06.2012
KWPR Racibórz
sędzia Sebastian Harnik
lok 1/2
Zwycięzca Młodzieży , Best Junior, BOB
Best In Show Junior lok II
BOG IV
PEPPERMINT Wspomnienie Darmy/FCI/
KWPR Bytom
sędzia Danuta Pawlikowska-Rosół
ok.I/4 dosk
Zwyciężca Młodzieży , Best Junior i BOB !!!!!!!
*****************************************************************************
21.06.2012
Świeżutkie wieści od chłopaków z Finlandii
Lappeenranta Nat. 8.4.2012
Judge: Robert Bambacht, Romania
Guliver Best Male 4 & Res.CAC
Kankaanpää 21.4.2012
Judge: Rui Oliveira, Portugal
Tobiasz BOS
Piteå, Nat. SWEDEN 19.5.2012
Judge: Rony Doedijns, Holland
Tobiasz BOS & CAC, Swedish Champion
Kempele 20.5.2012
Judge: Juta Haranen, Estonia
Tobiasz BOB
Tobiasz jest TOP STUD DOG 2011 in Finland
a to jego wszystkie tytuły
International Champion
Champion of Finland
Estonia, Latvia, Belarus and Sweden
21.06.2012
Świeżutkie wieści od chłopaków z Finlandii
Lappeenranta Nat. 8.4.2012
Judge: Robert Bambacht, Romania
Guliver Best Male 4 & Res.CAC
Kankaanpää 21.4.2012
Judge: Rui Oliveira, Portugal
Tobiasz BOS
Piteå, Nat. SWEDEN 19.5.2012
Judge: Rony Doedijns, Holland
Tobiasz BOS & CAC, Swedish Champion
Kempele 20.5.2012
Judge: Juta Haranen, Estonia
Tobiasz BOB
Tobiasz jest TOP STUD DOG 2011 in Finland
a to jego wszystkie tytuły
International Champion
Champion of Finland
Estonia, Latvia, Belarus and Sweden
****************************************************************************
KWPR Dobre Miasto
GRETA Spóła z Krzywego Koła
CWC Zwycięzca
ukończyła Championat Polski
KWPR Dobre Miasto
GRETA Spóła z Krzywego Koła
CWC Zwycięzca
ukończyła Championat Polski
********************************************************************
MWPR Łódż 06.05.
sędzia Bela Siklosi/H/
GRACJA Spółka z Krzywego Koła
CWC CACIB Zwycięzca
KWPR Częstochowa
sędzia Anna Kochan
PEPPERMINT Wspomnienie Darmy wo - Najlepsze Szczenię
GRACJA Spółka z Krzywego Koła CWC BOS
******************************************************************************
MWPR Katowice 17.03.2012
sędzia Pedro Sanches Delerue\Portugalia\
PEPPERMINT Wspomnienie Darmy kl.szcz.lok.I wo. IV BIS Szczeniąt
EVITA PERON Spółka z Krzywego Koła- kl.Baby lok.II wo.
*****************************************************************************
MWPR Rzeszów
sędzia p.Jan Gajewski
GRACJA Spółka z Krzywego Koła -dosk.lok.II res-CACIB
KWPR Jarosław
GRACJA Spółka z Krzywego Koła - dosk CWC BOS BOB
Gratulacje dla właścicieli.
KWPR Będzin 22.01.2012
sędzia Flera Chaikovskaya |Rus|
PEPPERMINT Wspomnienie Darmy kl.Baby lok.I wo.finałowa VI BIS
*************************************************************************
14.11.2011
Dotychczasowe osiądnięcia dzieci RUBASZNEJ BULINKI z I miotu
GRETA Spółka z Krzywego Koła
7x W.O
2x Naj,Baby
2x Naj,Szcz.
BIS Baby III M Poznań
BIS Baby IV m Kielce
6x Zw.Mł.
5x NJwR
2x BOB
6x CWC
1x Zwycięsca
2x res CACIB
GRACJA Spółka z Krzywego Koła
5xZw.Mł. 4x Naj,JUn,wR
1x BOB
GULIVER Spółka z Krzywego Koła
4x JCAC
2x CC
BIG II
Mł.Ch.Łotwy i Estonii
*************************************************************************
Dotychczasowe osiądnięcia dzieci RUBASZNEJ BULINKI z I miotu
GRETA Spółka z Krzywego Koła
7x W.O
2x Naj,Baby
2x Naj,Szcz.
BIS Baby III M Poznań
BIS Baby IV m Kielce
6x Zw.Mł.
5x NJwR
2x BOB
6x CWC
1x Zwycięsca
2x res CACIB
GRACJA Spółka z Krzywego Koła
5xZw.Mł. 4x Naj,JUn,wR
1x BOB
GULIVER Spółka z Krzywego Koła
4x JCAC
2x CC
BIG II
Mł.Ch.Łotwy i Estonii
*************************************************************************
16.10.2011
Poracja zaległości wystawowych wreszcie nadrobiona
GRETA Spóła z Krzywego Koła
01.05.KWPR w Dobrym Miescie-
Zw.Mł. Naj.Jun. BOB
07.05 Kaszubska Wystawa Psów Rasowych-
ZwMł. V MWPR Białystok-
CWC res.CACiB
KWPR II Gr.FCI Białystok
CWC
Kujawska WPR Włocławek -
CWC
Krajowa Stołeczna WPR Warszawa-
CWC
Zwycięzca XVIII klubowa Wystawa Molosów Warszawa -
CWC
GRACJA Spółka z Krzywego Koła
KWPR Zakopane - Zw.Mł. Naj.Jun.
A i chłopcy na połnocy też całkiem nie źle sobie radzą !!!
Tuusula, All Bread Show 2.7.2011
Judge: Franco Gatti, Italy
Tobiasz BOB
Hyvinkää, All Bread Show 11.7.2011
Judge: Julija Aiditiene, Lithuania
Guliver BestMale 4 & Res.CAC
Oulu, Interbnational Dog Show 17.7.2011
Judge: Janiki Steinbock, Israel
Tobiasz BOB & CACIP
Tornio, International Dog Show 24.7.2011
Judge: Igor Selimovic, Kroatia
Tobiasz BOB & CACIP
Estonia, Tarto 30.7.2011.
Guliwer JCAC BOB BoB-Junior
Dzięki temu nasz Guliwerek zostaje :
Estonian & Latvian Junior Champion / sędzia Gunnar Nyman, Denmark
BIG2!!! sędzia Elena Bauzhes, Russia
Kilka zdjęć chłopaków
Poracja zaległości wystawowych wreszcie nadrobiona
GRETA Spóła z Krzywego Koła
01.05.KWPR w Dobrym Miescie-
Zw.Mł. Naj.Jun. BOB
07.05 Kaszubska Wystawa Psów Rasowych-
ZwMł. V MWPR Białystok-
CWC res.CACiB
KWPR II Gr.FCI Białystok
CWC
Kujawska WPR Włocławek -
CWC
Krajowa Stołeczna WPR Warszawa-
CWC
Zwycięzca XVIII klubowa Wystawa Molosów Warszawa -
CWC
GRACJA Spółka z Krzywego Koła
KWPR Zakopane - Zw.Mł. Naj.Jun.
A i chłopcy na połnocy też całkiem nie źle sobie radzą !!!
Tuusula, All Bread Show 2.7.2011
Judge: Franco Gatti, Italy
Tobiasz BOB
Hyvinkää, All Bread Show 11.7.2011
Judge: Julija Aiditiene, Lithuania
Guliver BestMale 4 & Res.CAC
Oulu, Interbnational Dog Show 17.7.2011
Judge: Janiki Steinbock, Israel
Tobiasz BOB & CACIP
Tornio, International Dog Show 24.7.2011
Judge: Igor Selimovic, Kroatia
Tobiasz BOB & CACIP
Estonia, Tarto 30.7.2011.
Guliwer JCAC BOB BoB-Junior
Dzięki temu nasz Guliwerek zostaje :
Estonian & Latvian Junior Champion / sędzia Gunnar Nyman, Denmark
BIG2!!! sędzia Elena Bauzhes, Russia
Kilka zdjęć chłopaków
10.07.2011
KWPR Nowy Targ 10.07.2011
sędzia p.Ewa Bukład
GRACJA Spółka z Krzywego Koła - Zw.Mł.Naj.Junior
09.07.2011
Sukcesy jak zwykle dzielone do Spółki :))
Oczywiście wielkie gratulacjie
i podziękowania dla właścicieli
KWPR Ustroń 03.07.2011
sędzia Marek Lewandowski
GRACJA Spółka z Krzywego Koła - Zw.Mł.Naj.Junior
tym samym ukończyła Młodzieżowy Championat Polski
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Kraków 25.06.2011
sędzia Jari Laakso/Finlandia/
Dr.HOUSE Spółka z Krzywego Koła -lok.II dosk.
GRACJA Spółka z Krzywego Koła-lok.I dosk.Zw.Młodzieży
Dr House i Gracja na ringu
Sukcesy jak zwykle dzielone do Spółki :))
Oczywiście wielkie gratulacjie
i podziękowania dla właścicieli
KWPR Ustroń 03.07.2011
sędzia Marek Lewandowski
GRACJA Spółka z Krzywego Koła - Zw.Mł.Naj.Junior
tym samym ukończyła Młodzieżowy Championat Polski
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Kraków 25.06.2011
sędzia Jari Laakso/Finlandia/
Dr.HOUSE Spółka z Krzywego Koła -lok.II dosk.
GRACJA Spółka z Krzywego Koła-lok.I dosk.Zw.Młodzieży
Dr House i Gracja na ringu
A i z Finlandii płyną radosne wieści
International Dog show in Pärnu, Estonia.
18.6.2011 Judge; Saija Juutilainen, Finland
Guliver Spółka z Krzywego Koła
BOB-Junior, Junior CAC & BestMale 3
19.6.2011 Judge; Natalja Sedyh, Russia
Guliver Spółka z Krzywego Koła
BOB-Junior, Junior CAC & BestMale 2
International Dog show in Pärnu, Estonia.
18.6.2011 Judge; Saija Juutilainen, Finland
Guliver Spółka z Krzywego Koła
BOB-Junior, Junior CAC & BestMale 3
19.6.2011 Judge; Natalja Sedyh, Russia
Guliver Spółka z Krzywego Koła
BOB-Junior, Junior CAC & BestMale 2
01.06.2011
Buni córeczek wystawowe sukcesy !!
KWPR Krosno
sędzia V.Pogodina
GRACJA Spółka z Krzywego Koła Zw.Mł. Best Junior + BOB
30 kwiecien KWPR Dobre Miasto
sedzia M.Bruska
GRETA Spółka z Krzywego Koła Zw.Mł .Best Junior
Greta jest MŁODZIEŻOWYM CHAMPIONEM POLSKI !!!!!!
01.05 KWPR Inowrocław
Sedzia M.Lewandowski
GRETA Spółka z Krzywego Koła Zw.Mł .Best Junior + BOB
Poniżej kilka zdjęć Gracji
03.05.2011
Uzupełniamy zaległości wystawowe !!
19.3.2011 Tuusniemi; Judge Carsten Birk, Denmark
Tobiasz BOB and Best In Group lok III
Guliwer pierwszy raz w klasie młodziezy
Debiut okazał się wspaniały. Guliwer dostałą Zwycięstwo Młodzieży był Best Male 3
i otrzymał pierwszy CAC.
Tobiasz BOB and Best In Group lok III
Guliwer pierwszy raz w klasie młodziezy
Debiut okazał się wspaniały. Guliwer dostałą Zwycięstwo Młodzieży był Best Male 3
i otrzymał pierwszy CAC.
19.03.MWPR Katowice
sędzia Frank Wildman/Wielka Brytania/
Dr.House Spółka z Krzywego Koła - Wybitnie obiecujący Najlepsze Szczenie
19.02.2011 Valmiera Litwa sędzia Anna Brankovic
GULIVER Zw.Młodz.Junior CAC Best Male 2
w tym samym czasie w Rzeszowie
GRETA Zw.Mł.Naj.Junior BOB!!!!! mając zaledwie 9 m-cy i 7 dni
GRACJA lok.II dosk.
GRATULUJEMY SERDECZNIE WSPANIAŁYCH SUKCESÓW !!!!
sędzia Frank Wildman/Wielka Brytania/
Dr.House Spółka z Krzywego Koła - Wybitnie obiecujący Najlepsze Szczenie
19.02.2011 Valmiera Litwa sędzia Anna Brankovic
GULIVER Zw.Młodz.Junior CAC Best Male 2
w tym samym czasie w Rzeszowie
GRETA Zw.Mł.Naj.Junior BOB!!!!! mając zaledwie 9 m-cy i 7 dni
GRACJA lok.II dosk.
GRATULUJEMY SERDECZNIE WSPANIAŁYCH SUKCESÓW !!!!
24.01.2011
Pierwsze zdjęcia Dr Quenn w nowym domku.
Czyż ta młodziutka lekareczka nie jest urocza ???
Pierwsze zdjęcia Dr Quenn w nowym domku.
Czyż ta młodziutka lekareczka nie jest urocza ???
Huraaaaaaa !!!!!!
Kolejna porcja super wieści z Finlandii
Tobiasz został drugim Best Stud Dog 2010 in Finland / Finnish English Bulldog Club !!!!
A młodziutki Guliwer zadebiutował z tytułem II BiS Puppy